Інформація про заклад

Школа 40 для нас єдина.
Всі ми тут , як одна родина.
/Files/images/333333.jpg

Миколаївська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №40 розчинила свої двері 01 вересня 1986 року і прийняла в свої обійми 1556 учнів. Школу нині очолює директор – Липунова Тетяна Борисівна, учитель математики вищої категорії, учитель – методист – досвідчений організатор та педагог – новатор.
Основне завдання діяльності школи – забезпечення особистісного розвитку кожної дитини , формування здатності самостійно здобувати знання впродовж усього життя , готувати людину і суспільство в цілому до життя і діяльності в знаному просторі
. Сьогодні в школі працює 60 учителів , кожен з них постійно підвищує свій професійний рівень , тому серед них : 53% - учителі – вищої категорії, 31% - старших учителів і вчителів – методистів . Педагогічний колектив впроваджує сучасні інноваційні технології навчання і виховання з метою розвитку пізнавального інтересу та підвищення інтелектуального рівня учнів школи
З 1995- 1996 н.р.- в школі діють класи розвивального навчання , кількість яких поступово збільшується. Досвідчені учителі успішно реалізують концепцію розвитку особистості на основі теорії розвивального навчання .
З 2003 – 2004 н.р. – в школі організовано профільне навчання старшої школи : природничий , філологічний, суспільно – гуманітарний , історичний, математичний профілі.
З 2009- 2010 н.р.- працюють класи з поглибленим вивченням української мови, математики, біології, фізики, історії. Також організовано допрофільне навчання через систему факультативів та спецкурсів.
Щорічно учні школи беруть активну участь у І та ІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних предметних олімпіад , в Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, в Міжнародних конкурсах з фізики « Левеня», з математики – « Кенгуру» , з української мови – « Соняшник», з природознавства « Колосок» , в яких займають призові місця. Вокалісти школи ставали неодноразовими переможцями співочих конкурсів « Миколаївські дзвіночки». Призові місця учні посідають в конкурсах екологічних бригад, агітбригад дружини юних інспекторів дорожнього руху, дружини юних пожежних, в літературних конкурсах учнівської творчості, спортивних змаганнях не лише району , але й міста. На базі школи створено історично – краєзнавчий музей з історії Корабельного району та історії ЗОШ №40.
За роки існування школа дала путівку в життя 1325 випускникам,
серед них : 21 медаль « За успіхи у навчанні» ( срібна медаль) та 12 медалей « За особливі успіхи у навчанні» ( золота медаль) .
Наші випускники успішно навчаються у ВНЗ України та ближнього зарубіжжя, а також успішно працюють в різних галузях науки, культури , промисловості, сільського господарства, торгівлі, медицини, освіти.